Powered by: www.CDX.pl  

www.www.sprint.elblag.pl

1
2
3
4
5
6

 

Do produkcji pieczątek metodą laserową stosujemy gumę bezzapachową oraz ekologiczną posiadającą certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość, która sprawia, iż idealnie nadaje się do każdego rodzaju automatów samotuszujących a także do stempli drewnianych. Gwarantuje wysokiej jakości grawer a także, poprzez odpowiednią twardość zapewnia perfekcyjne przenoszenie tuszu.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy szeroką gamę opraw pieczątek wiodących producentów na takich jak TRODAT, WAGRAF i COLOP
W naszej ofercie, którą mamy przyjemność zaprezentować, znajdują się pieczątki, datowniki, wysokiej klasy numeratory. jak również kasetki metalowe, kołki drewniane, plastikowe..., wszystko to co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy, urzędu bądź instytucji. Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie Państwu produktów najwyższej jakości, profesjonalnych i niezawodnych, które sprostają  Państwa oczekiwaniom. Oferujemy różne wzory pieczątek, by każdy mógł wybrać taką, która będzie spełniała jego oczekiwania. Każdy oferowany przez nas produkt: datownik, numerator, czy pieczątka, to produkt spełniający najwyższe standardy i gwarantujący satysfakcję z użytkowania. Nasze produkty są nowoczesne, solidnie wykonane i niezawodne.
Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego też najwyższa jakość produktów idzie u nas w parze z atrakcyjną ceną.

Menu